Aktualności
20.06.2016
Aż 56 imprez targowych organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie otrzymało certyfikat „Targi z rekomendacją Polskiej Izby Przemysłu Targowego”, najważniejszej polskiej organizacji przedsiębiorców w branży targów.

[ więcej ]


03.06.2016
… czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o targach, ale baliście się zapytać!

[ więcej ]


31.05.2016
„Lato na Targach” staje się powoli poznańską tradycją. Podobnie jak w latach ubiegłych, zapraszamy wszystkich poznaniaków na prawdziwą plażę w centrum miasta! Startujemy w piątek 24 czerwca!

[ więcej ]


Więcej aktualności

Następna edycja EPLA: 26-29 września 2016

EPLA 2016 przed nami

Branża tworzyw sztucznych i gumy stoi przed nowymi wyzwaniami. Dlatego  z każdym rokiem rozwijamy się, wprowadzając nowe pomysły i standardy. Tegorocznej edycji targów towarzyszył będzie blok wydarzeń dedykowanych przemysłowi spożywczemu i opakowaniowemu w skład którego wchodzą takie renomowane wydarzenia jak targi Polagra Food, Polagra-Tech, Polagra-Gastro, InvestHotel i Taropak.

 

img_0002.jpg

Targi EPLA co roku gromadzą ściśle sprofilowane grono wystawców z kraju i zagranicy, którzy prezentują swoją ofertę w ramach specjalnych przestrzeni:

  • salon surowców
  • salon kauczuku
  • salon termoformingu
  • salon wtrysku
  • salon maszyn

Targom towarzyszyć będzie Salon Polimerowej Nauki Polskiej organizowany przez wydawnictwo Business Image i Międzynarodowe Targi Poznańskie.  Projekt ten będzie doskonałą okazją do nawiązania dialogu między środowiskiem biznesowym a naukowym.

EPLA  to więcej niż prezentacja oferty wystawców. To ważne miejsce spotkań profesjonalistów, wymiany doświadczeń i merytorycznych dyskusji

 

[ Wstecz ]W tym samym czasie
Usługi