Aktualności
11.05.2016
Tylko w tym roku w plebiscycie Złoty Medal – Wybór Konsumentów internauci oraz zwiedzający oddali ponad 52 000 głosów. Na targach TTM, które odbyły się w trakcie Motor Show, dziennie otrzymywaliśmy aż 250 głosów we wszystkich trwających głosowaniach. W tej chwili rekord wynosi 18 854 głosów, oddanych na najlepszy produkt targów Polagra Premiery. Jednak statystyki pokazują, że może on być wkrótce nieaktualny.

[ więcej ]


10.05.2016
Uwaga! Ogłaszamy autorów zwycięskich projektów na targowe doodle z okazji 95-lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich!

[ więcej ]


15.04.2016
Liczne ciekawostki, najciekawsze fakty historyczne i niepublikowane wcześniej zdjęcia z targów czekają na czytelników jubileuszowego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. Wydanie otwiera list gratulacyjny Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Zapraszamy do lektury jubileuszowego magazynu.

[ więcej ]


Archiwum

.

EPLA 2015  za nami

Branża tworzyw sztucznych i gumy stoi przed nowymi wyzwaniami. Dlatego  z każdym rokiem rozwijamy się, wprowadzając nowe pomysły i standardy. Tegorocznej edycji targów towarzyszył blok wydarzeń dedykowanych przemysłowi spożywczemu i opakowaniowemu w skład którego wchodzą takie renomowane wydarzenia jak targi Polagra Food, Polagra-Tech, Polagra-Gastro, InvestHotel i Pakfood.

 

img_0002.jpg

Targi EPLA co roku gromadzą ściśle sprofilowane grono wystawców. W tym roku blisko 70 wystawców z kraju i zagranicy zaprezentowało swoją ofertę w ramach specjalnych przestrzeni, którą stworzyły salony:

  • salon surowców
  • salon kauczuku
  • salon termoformingu
  • salon wtrysku
  • salon maszyn

Targom towarzyszył Salon Polimerowej Nauki Polskiej. Organizowany przez wydawnictwo Business Image i Międzynarodowe Targi Poznańskie projekt był doskonałą okazją do nawiązania dialogu między środowiskiem biznesowym a naukowym.

EPLA  to więcej niż prezentacja oferty wystawców. To ważne miejsce spotkań profesjonalistów, wymiany doświadczeń i merytorycznych dyskusji

 

[ Wstecz ]W tym samym czasie
Usługi