Aktualności
30.08.2016
Kolejna edycja „Lata na targach” przeszła do historii. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z ostatniego dnia tego wydarzenia, w którym w tym roku udział wzięło około 12 tys. osób.

[ więcej ]


30.08.2016
Miło nam poinformować, że Tomasz Zieliński, Prezes Zarządu Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego objął honorowym patronatem targi EPLA 2016.

[ więcej ]


22.08.2016
Zapraszamy do zapoznania się z firmami, instytucjami oraz mediami, które do tej pory potwierdziły swoją obecność na targach EPLA i TAROPAK 2016.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Następna edycja EPLA: 26-29 września 2016

EPLA 2016 przed nami

Branża tworzyw sztucznych i gumy stoi przed nowymi wyzwaniami. Dlatego  z każdym rokiem rozwijamy się, wprowadzając nowe pomysły i standardy. Tegorocznej edycji targów towarzyszył będzie blok wydarzeń dedykowanych przemysłowi spożywczemu i opakowaniowemu w skład którego wchodzą takie renomowane wydarzenia jak targi Polagra Food, Polagra-Tech, Polagra-Gastro, InvestHotel i Taropak.

 

img_0002.jpg

Targi EPLA co roku gromadzą ściśle sprofilowane grono wystawców z kraju i zagranicy, którzy prezentują swoją ofertę w ramach specjalnych przestrzeni:

  • salon surowców
  • salon kauczuku
  • salon termoformingu
  • salon wtrysku
  • salon maszyn

Targom towarzyszyć będzie Salon Polimerowej Nauki Polskiej organizowany przez wydawnictwo Business Image i Międzynarodowe Targi Poznańskie.  Projekt ten będzie doskonałą okazją do nawiązania dialogu między środowiskiem biznesowym a naukowym.

EPLA  to więcej niż prezentacja oferty wystawców. To ważne miejsce spotkań profesjonalistów, wymiany doświadczeń i merytorycznych dyskusji

 

[ Wstecz ]W tym samym czasie
Usługi