Aktualności
22.08.2016
Zapraszamy do zapoznania się z firmami, instytucjami oraz mediami, które do tej pory potwierdziły swoją obecność na targach EPLA i TAROPAK 2016.

[ więcej ]


18.08.2016
Od 26 do 29 września 2016 specjaliści z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy będą mieli okazję do wymiany cennych informacji oraz podzielenie się doświadczeniami z innymi profesjonalistami z branży.

[ więcej ]


18.08.2016
Zapraszamy już dziś do zaplanowania udziału w targach w roku 2017. Mamy nadzieję, że specjalne interaktywne wydanie Poznańskiego Magazynu Targowego „Kalendarz targów 2017” będzie w tym pomocne. To jedyna taka publikacja a rynku! Można ją przyjemnie czytać na desktopie, tablecie czy komórce. W wydaniu prezentujemy przegląd wszystkich wydarzeń targowych organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie w roku 2017.Piszemy również o polskiej gospodarce oraz nowym programie wspierania start-upów SMART WAY.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Następna edycja EPLA: 26-29 września 2016

EPLA 2016 przed nami

Branża tworzyw sztucznych i gumy stoi przed nowymi wyzwaniami. Dlatego  z każdym rokiem rozwijamy się, wprowadzając nowe pomysły i standardy. Tegorocznej edycji targów towarzyszył będzie blok wydarzeń dedykowanych przemysłowi spożywczemu i opakowaniowemu w skład którego wchodzą takie renomowane wydarzenia jak targi Polagra Food, Polagra-Tech, Polagra-Gastro, InvestHotel i Taropak.

 

img_0002.jpg

Targi EPLA co roku gromadzą ściśle sprofilowane grono wystawców z kraju i zagranicy, którzy prezentują swoją ofertę w ramach specjalnych przestrzeni:

  • salon surowców
  • salon kauczuku
  • salon termoformingu
  • salon wtrysku
  • salon maszyn

Targom towarzyszyć będzie Salon Polimerowej Nauki Polskiej organizowany przez wydawnictwo Business Image i Międzynarodowe Targi Poznańskie.  Projekt ten będzie doskonałą okazją do nawiązania dialogu między środowiskiem biznesowym a naukowym.

EPLA  to więcej niż prezentacja oferty wystawców. To ważne miejsce spotkań profesjonalistów, wymiany doświadczeń i merytorycznych dyskusji

 

[ Wstecz ]W tym samym czasie
Usługi